hlavička úvodní stránky

Vítejte na stránkách běžeckého závodu na 15 km s názvem HRUŠTICE

Od roku 2017 rovněž Memoriál Zdeňka Drobníka

Logo závodu

Jsme moc rádi, že jste zavítali na webové stránky silničního běhu atletů AC Turnov, na kterých Vás chceme informovat o našem závodu. Naším cílem je poskytnout Vám údaje o nadcházejícím ročníku, k němuž jsou zde pro Vás připraveny aktuální propozice, údaje o trati závodu, kontaktní informace, možnosti podání přihlášky a následně po závodu i výsledky.
Současně Vám nabízíme možnost seznámit se s historií našeho závodu a s jeho vznikem, který je datován do roku 1974. Naleznete zde statistické údaje, tabulky, údaje o traťových rekordech, výkonech, a také nějaké fotografie. Věříme, že Vaši pozornost upoutáme natolik, abychom přispěli k Vašemu rozhodnutí zavítat k nám a prožít na Hruštici společně s námi co nejvíce příjemných pocitů.
Srdečně Vás zveme!


  HRUŠTICE 2020 - 47. ročník - neděle 8. 11. 2020

    ZÁVOD SE LETOS NEKONÁ - ODLOŽENO O ROK!

 Vážení běžci a běžkyně, současná situace neumožňuje uskutečnit v letošním roce 2020 náš závod. Vládní a zdravotnická opatření platná a aplikovaná v boji proti pandemii nemoci Covid-19 se neslučují s možností závod uspořádat. Děkujeme vám za pochopení.

 ***
 Přejeme všem pevné zdraví a hodně psychických i fyzických sil do těžkého období, které nás nyní všechny čeká. Věříme, že se ve zdraví za rok opět u nás sejdeme.

 ***
 47. ROČNÍK HRUŠTICE SE ODKLÁDÁ O JEDEN ROK. Nový termín - neděle 7. 11. 2021

46. ročník Hruštice 2019

Nově čipová časomíra + nesoutěžní běh pro příchozí na 10 km

Kde nás najdete

Pro lepší dohledání centra závodu můžete využít přiloženou mapu:  Mapa Turnova


NOVINKY- Komentář o průběhu závodu - Informace o přípravách závodu - Aktuální dění kolem Hruštice


Zpracování výsledků a časomíru zajišťuje firma DATACONTROL.CZ Janov nad Nisou

Nahoru